Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wyjazd do Łeby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wyjazd do Łeby

    Zamieszczone przez hubert78
    Zamieszczone przez Karczol
    nie wytykaj mi wprowadzania w błąd, bo tego nie zrobiłem. koła łowieckie organizują polowania ale to nadleśnictwa je nadzorują i to w nadleśnictwie uzyskuje się informacje o nich.
    Faktycznie zwracam honor, zwierzyna jest państwowa więc nie ma się co certolić tylko od razu trzeba się udać do Prezydenta niech płaci. :evil:
    nie wiem o co Ci chodzi ale pleciesz bzdury. pozdrawiam.
    Od 1997 roku Skoda. 97-99 Felicia 1.3 99-01 Octavia 1.9 TDI 90KM 01-08 Octavia 1.9 TDI 110KM 09-.. Superb 1.8 TSI & Octavia 1.6 Mint
    www.gprk.pl

  • #2
    wyjazd do Łeby

    Muszę z córką wyskoczyć na kilka dni nad morze i padło tym razem na Łebę. Ponieważ planujemy wyskoczyć jeszcze przed końcem roku, zatem mam nadzieję jeszcze wybierać i przebierać w ofertach. Możecie polecić jakąś miejscówkę albo region Łeby?
    Co warto zobaczyć w okolicy jak pogoda nie sprzyja wdychaniu jodu?
    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
    _______________________________________
    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

    Komentarz


    • #3
      Ja byłem tutaj Link, na przełomie sierpnia i września akurat jak się rok szkolny zaczynał. Szybko zostaliśmy jako jedyni goście :wink:

      Pokoik mały, ale całkiem zadbany. Przed każdym kawałek miejsca żeby sobie rozstawić grilla/krzesełko. Ładnie, zielono, teren spory - ogrodzony.

      Trochę zadupie więc w środku nocy wiedząc że dalej nie ma już nikogo wraca się średnio, ale za to unikasz wielkiego ruchu i zgiełku. Niby obok jest jakiś park rozrywki ale o dziwo zupełnie nie przeszkadzał.

      Z tyłu bramka z dogodnym wyjściem na plażę - kawałek lasem i przez wydmę, przyjemnie się drepta

      I uważaj na Charbrowo, pocztówkę dostałem... :wink:

      Komentarz


      • #4
        aro_40, Łeba kurort znany od lat, przechodzący szereg zmian, mój dalszy znajomy prowadzi villamare.pl - co do atrakcji, z pewnością ruchome wydmy, zatopiony statek czyli dwa maszty można sobie darować, chociaż spacer plażą dobrym jest rozwiązaniem, niewątpliwie rejs statkiem, ale to bardzo typowe atrakcje dla kurortów morskich, ja skorzystał bym z odwiedzenia latarni w Stilo a dotego rower rower rower
        www.prostetorodo.pl

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez macherstudio
          aro_40, Łeba kurort znany od lat
          rzadko jeżdżę nad nasze polskie morze, a ostatnie wypady to albo Jastrzębia Góra albo Mierzeja, stąd może i niezbyt rozsądne pytanie o Łebę, ale w Łebie nie byliśmy nigdy w życiu właśnie z uwagi na natłok w czasie wakacje. teraz, jeszcze przed sezonem mam cichą nadzieję na kilak dni spokoju bez tłumów na plaży czy deptaku.
          If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
          _______________________________________
          a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

          Komentarz


          • #6
            Myślę, że znajdziesz i coś dla siebie coś czego Ci i rodzince potrzeba aby wypocząć, chociaż na takie wypady wolałbym większe dziury np. Jantar ;-)
            www.prostetorodo.pl

            Komentarz


            • #7
              Re: wyjazd do Łeby

              Zamieszczone przez aro_40
              planujemy wyskoczyć jeszcze przed końcem roku
              Zamieszczone przez aro_40
              jeszcze przed sezonem
              No to chcesz jechać przed końcem roku, czy przed sezonem?

              Jak przed sezonem to będziesz mieć masę zielonych szkół na plaży pod Neptunem (to ta część plaży "blisko" ośrodków wczasowych - po prawej stronie falochronu. Chcąc mieć spokój musisz wypoczywać na plaży pod Agadosem (lewa strona falochronu ale nie przy samym falochronie). Centrum miasta będzie opanowane przez te same zielone szkoły.
              Tak czy siak i tak będzie luźniej niż w sezonie, który w Łebie zaczyna się praktycznie w pierwszym tygodniu po zakończeniu roku szkolnego i w tym samym momencie zaczyna się tłok...
              Z atrakcji masz park dinozaurów, statki, wesołe miasteczka, odwrócony dom, port jachtowy, itp.

              Z kolei przed końcem roku wbiłbyś się do praktycznie pustego, wymarłego miasteczka...
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • #8
                aro_40 niestety sezon w Łebie już się zaczął.
                Byłem w połowie maja i ośrodek, w którym byłem miał już zapełniony cały czerwiec, lipiec i 3/4 sierpnia. Polecam Rejs , byłem tam kilka razy już. Za każdym razem wszystko dopięte na ostatni guzik, pokoje fajne, jedzenie bardzo dobre, pokój zabaw dla dzieciaków a na zewnątrz dużo zieleni i plac zabaw. Jeżeli nie ogranicza Cie budżet to Neptun albo Łeba*** . Byłem, moim zdaniem nie warto aż tyle przepłacać, ale czasami mają fajne promocje/groupony.
                Fajny i w dobrym miejscu jest też Twardowski i Arena Słońca .
                Jeżeli chcesz jechać jeszcze przed wakacjami to będzie Ci ciężko znaleźć dobre miejsce niestety.
                Odradzam dzielnice Nowęcin i Żarnowska, urokliwe owszem ale strasznie daleko od plaży.
                Ważne jest też to czego szukasz, co jest najważniejsze. Czy musi być jedzenie,czy musi być parking (to nie zawsze oczywista oczywistość).
                Podczas ostatniego mojego pobytu w Łebie bardzo często widziałem inspekcję budowlaną w Chomiczówka . Nie wiem czy to dobry znak... :?
                Rafał

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X